درباره تاریخچه دارالترجمه رسمی دانشجو

دارالترجمه رسمی دانشجو به شماره 180 در سال 1361 توسط شادروان مرحوم منوچهر مردانی دشتی از کارکنان عالی رتبه وزارت امور خارجه در تهران افتتاح گردید و بیش از چهل سال است که در جهت رفاه مراجعه کنندگان گرامی در حال ارائه خدمات ترجمه رسمی به زبانهای مشخص شده اداره فنی قوه قضائیه می باشد .
 این دارالترجمه واقع در تهران ، میدان فردوسی ، ایرانشهر جنوبی ، پلاک 39 ، طبقه دوم ، واحد 10 و شعبه دیگر آن واقع در تهران ، میدان انقلاب می باشد و در داخل و خارج از کشورهیچ شعبه دیگری ندارد
این دارالترجمه در بین کلیه شرکتها و برندهای معتبر و صاحب نام کشور ، بازرگانان ، دانشجویان و … بسیار شناخته شده و یکی از مجموعه های قابل اطمینان به حساب می آید که همواره حس اعتماد را از ترجمه های با کیفیت ، تخصصی ، فنی و همچنین آرامش سپردن مدارک به این مجموعه را به مراجعه کنندگان محترم انتقال می دهد .
دارالترجمه رسمی دانشجو با داشتن مجوز از سوی اداره کل مترجمین و اسناد حقوقی با شماره 180 تهران در خدمت رسانی به مردم عزیز کشور آماده ارائه خدمات گوناگونی از جمله : ترجمه رسمی شناسنامه ، کارت ملی ، مدارک تحصیلی مانند دانشنامه و ریز نمرات دبیرستان و دانشگاه ، اسناد ملکی ، سابقه بیمه و… با دقت و سرعت بالا به زبانهای مختلف می باشد.
این مجموعه تمامی خدمات رسمی خود را بر اساس نرخنامه اعلام شده توسط اداره مترجمان رسمی قوه قضائیه انجام می دهد . اداره مترجمان رسمی قوه قضائیه سالانه تعرفه تمامی اسناد و مدارک را به این مجموعه اعلام می نماید .
این مجموعه با بکارگیری مجرب ترین و زبده ترین مترجمین رسمی اداره فنی قوه قضائیه با سرعت بالا و بسیار تخصصی و هچنین با بهترین و مناسب ترین قیمت ها و بدون دریافت هیچ گونه هزینه های اضافی و مطابق با نرخ مصوب اداره مترجمان رسمی جهت خدمت به عموم هموطنان خود در حال فعالیت می باشد و همین امر باعث شده است که سفارش ها نه تنها از تهران بلکه از سراسر کشور به این مجموعه ارسال گردد .
لازم به ذکر است از دیگر خدمات این دارالترجمه اخذ تاییدیه دادگستری و امور خارجه می باشد یکی از بهترین و برجسته ترین خدمات این مجموعه ترجمه متون علمی تخصصی و غیر تخصصی توسط مترجمین هم رشته علمی مطالب ارجاعی ونخستین موسسه در ابداع سبک ترجمه دانشجویی برای دانشجویان در کلیه مقاطع از کاردانی تا دکترای حرفه ای بعنوان نخستین انتخاب متقاضیان قرار داشته است همچنین از معدود موسسات انجام ترجمه سرفصل های دروس رشته های مختلف آکادمیک در مقاطع گوناگون که بسیار کارآمد می باشد نیز بوده و هست .
از وظایف و خدمات در جهت تامیین رضایت مراجعین در طی دوره کار این دفتر، در صورت درخواست مراجعه کننده امکان رایگان ارسال پیش نویس ترجمه مدارک فوق الذکر از طرق گوناگون ( Emailیا پست الکترونیکی ، نمابر یا پیک موتوری و … )جهت رویت و اعمال تغییرات قابل اعمال می باشد 

ثبت درخواست